Güncel Yazılar

26 Ağustos 2019 Pazartesi

Grand Theft Auto: San Andreas - Son,Versiyon V2.00 / apk,indir


GTA: San Andreas, yetenekleri tamamen masaüstü sürümüne karşılık gelen android'deki kült eyleminin tam teşekküllü bir limanıdır.
Oyun. Sınırsız açık dünya ve tam eylem özgürlüğü-oyuncuların dikkatini bu oyuna çeken şey budur. PC versiyonunda olduğu gibi, kullanıcılar kendi ellerine haksız bir kader almaya karar veren Carl Johnson'ın rolünü deneyecekler.
70 saatlik çekimler, kaçırma ve diğer yasadışı görevlerin yanı sıra Las Venturas, Las Santos ve San Fierro'nun tam kopyalarını seyahat etme yeteneği-bunu kim reddedecek? Saldırıya uğramış versiyon, sırayla, ekipman, silah, araba ve gayrimenkul konusunda kendini sınırlayamayan Carl Johnson'ın hayatını büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Kurulum
Download the cache and unpack the archive with the folder com.rockstargames.gtasa on the way: sdcard/Android/obb/The full path of the cache is supposed to be such:sdcard/Android/obb/com.rockstargames.gtasa/main.8.com.rockstargames.gtasa.obbsdcard/Android/obb/com.rockstargames.gtasa/patch.8.com.rockstargames.gtasa.obb
iNDiR LiNK'E GiT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Reklam1

Bu Alana Reklam Verebilirsin / iletişim